Přishlo ke mě shthěstí a řeklo uhnii a shlo dáll!!!!!

Červenec 2008

Hello Kitty MÁNIE!!! Takový bych taky chtěla...:_))))

10. července 2008 v 12:55 | Lenka Chrastinová
TerýýýseQ

Hello Kitty Mánie-HOTEL

10. července 2008 v 12:54 | Lenka Chrastinová

HELLO KITTY MÁNIEE!!! hadry!!!

10. července 2008 v 12:52 | Lenka Chrastinová
šaty:)


Rodina Hello Kitty!!!

10. července 2008 v 12:49 | Lenka Chrastinová |  Emostyle
Tak tady jsem vám dala rodinku Hello Kitty:-):-d;-)
KITTY- Velice aktivní malá holčička, Kitty si ráda hraje venku, v parku nabo v lese.Můžeš ji také zastihnout, jak hraje na piano, nebo také jak peče!

Hello Kitty - Mimmy WhiteMIMMY- Kittynino dvojče.Je plachá.Kitty a Mimmy vždy tráví čas společně, protože jsou to nejlečí přítelkyně.Mimmy nosí stuhu na levém uchu a tak mohou lidé ji a Kitty odělovat.

Hello Kitty - George WhiteGEORGE-Kittynin tatínek.Má bječný smysl pro humor a rád rozesmívá rodinu.George pracuje pro obchodní firmu.Je vždy pracovitý a spolehlivý, ale někdy je trochu roztržitý.

Hello Kitty - Mary WhiteMARY-Kittynina maminka.Laskavá a milující.Mary má ráda vaření a péči o dům.Její jablečné koláče jsou výborné.
Hello Kitty - Anthony WhiteANTHONY-Kittynin dědeček.Umí vyprávět skvělé historky.Také rád maluje.

Hello Kitty - Margaret WhiteMARGARET-Kittynina babička.Má nejlepší puding.A ráda vyšívá va svém hopupacím křesle.

Obrázky Kitty!!!

10. července 2008 v 12:47 | Lenka Chrastinová |  Hello Kitty

Historie emo

10. července 2008 v 12:29 | Lenka Chrastinová

Emo historie

Historie a stereotypy hnutí Emo
V poslední době po celém světě získává na stále větší oblibě svérázný, no dostatečně výrazný styl, rozpoznatelný na první pohled. Řeč je o nyní módním stylu EMO. Stejně jako všechny nové trendy není Emo výjimkou a obrůstá celou řadou pověr a drbů, začaly se kolem něj formovat nejneuvěřitelnější story. Pokusíme se vypořádat s EMO jako se stylem chování, jako s proudem šířícím se nyní mezi partami teenagerů.
Především poukážeme na to, že výrostky, hlásící se ke stylu EMO, nejvíce ze všeho přitahuje černá barva oblečení v kombinaci dalších výrazných (například růžových) barevných odstínů. Kdo není v obraze, pomyslí si při spatření exempláře EMO, že je to roker. Ovšem je to chyba, anebo prostý klam. Množství všelijakých přívěsků, nátepníků na zápěstích a také obliba železných doplňků na náramcích a opascích nebo ustříhnuté rukavice samozřejmě připomínají rokery, ale jenom vzdáleně. Nasmí vás zarážet nebo zmýlit ani džíny s velkým množstvým nýtů. Věřte, že před vámi stojí výrazný a nezapomenutelný představitel nového hnutí, které už dávno přerostlo v celou subkulturu.
Láska ke svobodě, výrazné individuálnosti a mládežnické nezávislosti odvedli dobrou práci a EMO jsou z jedné strany ve svých skutcích lehkomyslní, ale v něčem zas velmi důslední a přesní. Posuďte sami. Jestliže dříve byl mejkap především ženskou vymožeností, tak dneska ho můžete vidět i na mladých obličejích kluků, kteří našli svůj styl v tomto hnutí. Cit pro styl a takt je vidět na první pohled na tenké a pečlivé černé podmalbě očí. Stylové a hezké. Vše to navíc podtrhuje mimořádná stylová patka černé nebo kaštanové barvy, zakrývající jedno oko, takový hlavní poznávací znak milovníků EMO.
Kde se to všechno vzalo? Kdo byl tím průkopníkem téhle velikolepé zvláštnosti?
Obecně - slovo EMO je samo o sobě prostě zkratka obyčejného a v češtině známého slova - EMOCIÁLNÍ. A sám termín EMO označuje osobitou odnož hardcorové muziky. Styl interpretace téhle hudby je dobře zapamatovatelný, tj. z jedné strany melodická a naproti tomu chaotická muzika pohromadě se silnými a výraznými emocemi interpreta, blížící se až histerii, těžko někoho nechá lhostejným.
Pomineme-li všechny domněnky a fámy, tak současný styl EMO je máločím podobný svému praotci. Málokdo z dnešních Emo-kids a dalších představitelů tohoto směru zná, odkud opravdu přišla tahle větev ponejprv hudebního, a nyní už celého subkulturního proudu.
Všechno, co se dnes schovává pod obecným názvem EMO, je pouze povedená slovní hříčka managera a promoterů ve své době velmi populární skupiny «Embrace», která zářila v první polovině 80. let minulého století. Kapelu odlišovala důrazná emocionálně-lyrická hudba středního tempa s velkým množstvím kytarových popových grifů. Celé se to stalo základem pro zrození nového stylu pohybu sXe, který se stal rychle populárním jak mezi emákama, tak i hardcoristama.
V té době, v hlavním městě USA - Washingtonu, existovalo, vznikalo, nebo se rozvíjelo hodně podobných skupin s různými rockovými jmény, které směřovaly k souzvuku melodického vokálu a rockového tempa. Mezi nimi byly například Shudder to Think, Marginal Man, Soulside, Ignition, Gray Matter, Fire Party, Rain, Shudder to Think.
Zvlášť je třeba se zmínit o dnes již málo známém kolektivu s názvem Emotion Boys (ЕВ). Jeho zpěvák, John Wire, nosil jméno IMO, v anglojazyčné verzi Emo. Téhle kapele předpovídali velkou budoucnost, i když za tři roky práce mohli muzikanti oblažit své příznivce pouze jedniným albem «All for love». Bohužel se za nějaký čas skupina rozpadla, i když se jejich hudební styl, srovnatelný s dnes neméně populárním pop-rockem, zachoval dodnes i s uměním přitahovat k sobě holky během zpěvu emocionálních a osobními strastiplnými obavami naplněných písní. Očevidně tenhle líbivý styl vyšel od kapely «Emotion Boys». Těžko se někomu dařilo něčím oponovat proti pohledným a stylovým chlapíkům, kteří ke všemu ještě i s velkým zápalem zpívali o neopětované lásce, rozbitých a rozervaných citech. Mimochodem, na vrcholu populárnosti jméno frontmena, přesněji jeho zkrácená přezdívka, začalo přecházet na všechny zúčastněné a asociovat se ne pouze s jedním člověkem, ale s celou skupinou. A to už je zrození stylu. Tak se i stalo. Prošlo něco málo času a samotnou skupinu začali prostě nazývat EMO. A zvuk kapel, hrajících hudbu v podobném stylu, začali nazývat «klasickým washingtonským zvukem». A samy skupiny přijaly název «Emocore».
 EMO VIDEO

Emo avatarsEmo girlsMódní ,,výrůstky" v Emo stylu

10. července 2008 v 12:27 | Lenka Chrastinová

Módní trendy v Emo stylu


Tak tedy módní teenagerovské hnutí EMO vtrhlo do naší země. Co vlastně v sobě představuje Emo styl, charakterizující a podtrhávající individuálnost teenagerů, hlásících se k této subkultuře?
Především Emo styl odráží výrazné pozitivní emoce, i když občas narazíme i na negativní. Vždyť pro Emo jsou apatie a lhostejnost nepřijatelné, naopak otevřený projev citů a emocí je přesně to, co je správné. Vždyť přesně v tom spočívá jejich základní smysl života. A to se rozhodně promítá nejen do životního stylu, ale i do způsobu oblékání, účesů a dalších znaků, které se překotně rozvinuly, předehnaly i mnoho jiných trendů a nabídly něco osobitého a neopakovatelného.
Prohlédneme si podrobněji některé atributy Emo-kida.
Vybělený obličej, bledé rty odstínu skoro jako kůže a velmi jasně podmalované oči. Někdy Emo naznačují na svých tvářích černé cestičky jakoby od slz rozmyté kosmetiky a dokonce malují černou tužkou slzičky. Na nehtech černý lak. I u Emo boys.


SONB!!!!Přihláška...:-)))Do 10.července!!!Tak neváhejte a přihlaste se...:-)))

3. července 2008 v 14:13 | Lenka Chrastinová
První a prozatimní úkol:
1)zanechej mi tu odkaz na tvůj blogis...:-)
2)Napiš se jméno,popřípadě předzdívku,to je jedno...:-)))
3)Napiš svůj věk..:-))
4),Užívej si prázdniny,hodně sluníčkahttp://www.kvetinydnes.cz/imgs/products/_nbsp_/156254_main.jpg...:-)

Spustha lidí pořád newí,cwo ie tho emo,thady tho máthe růžowý na černým...

3. července 2008 v 13:47 | Lenka Chrastinová |  Emostyle

Emo styl

Styl emo je vlastně vyjádření vašich emocí, především těch pozitivních, ikdyž se občas vyskytnou i ty negativní.
Hlavním prvkem emo stylu je velice světlý, téměř až vybělený obličej, černě podmalované oči a černě nalakované nehty. Makeup v Emo stylu používají jak kluci a tak holky.
Emo stylu podléhají i boty nejčastěji černé barvy s růžovými tkaničkami nebo skejt obuv.

Zamilovaná ema...tak krásný...:-))))

3. července 2008 v 13:29 | Lenka Chrastinová |  Emostyle

Animačky hello kitty!

3. července 2008 v 13:22 | Lenč@ |  Hello Kitty
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */


emo účesy

2. července 2008 v 11:30 | Lenka Chrastinová |  Emostyle
PATKA
Asi nejvýraznějším znakem každého EMO chlapce/ EMO dívky je PATKA. Kdo ji nemá, není správný EMO. Vlasy MUSÍ být obarvené na černo, MUSÍ být rovné a hlavně pořádně učíslé na patku přes oči. Na to, že člověk po takovéto úpravě vlasů téměř nevidí a v brzy pravděpodobně začne šilhat, nesmíte brát zřetel. Zásadou je, že alespoň jedno oko musí být zakryté. Za podmínky,že je zakryto méně jak 50% očí se takový účes nepovažuje za EMO účes. Proč ale musí být oči zakryté? pravděpodobně jde o snahu EMO lidí schovat se před světlem, které EMO lidé nenávidí a které jim způsobuje hluboké DEPKY.

Emo příběh...

2. července 2008 v 11:29 Emostyle
Ahojky........menuju se Nicholas West. A je mi 17 let....ale doma mi říkaj Nick.Ve škole zase N.EMO.....haha......je to zkracěně Nick a k tomu EMO.Si myslej jak sou ftipný.Ve škole se mnou lidi moc nemluvej.Pac si myslej za sem nakej divnej.Mam 1 kamose Joshe.Ma rad stejnou hudbu a taky mame stejny vkus oblikani.
tak to sem ja.....
...
jo a Už sem vám rikal o my sestre???Joshovi se libi ale ja ji nesnasim........no nebudu tu nic nalhavat ale ona me taky nesnasi.Je to moje dvojce a menuje se Kate.Driv sme si byli dost podobny a tahly sme za jeden provaz ale o ty doby co se si dal piercing obarvil si sve puvodne blond vlasy tak se na me nastvala a nikdy.....nebo aspon zatim mi to neodpustila.......vona je takova bárbí.boze jak ja nenavidim bárbíny.......
joo tak to je ona.......
tady je naše mamka Alice ......je to modni redaktorka jednoho trapnyho divcoho casopisu a segra ho strasne zere.Taky ma rada modu a obcas navrhuje a obcas si i neco usije.
a tohle je muj tata Tom.Pracuje jako ředitel naší školy což je děsný.I když sem ve škole drzý a dělám různý průšvihy aby mě táta mohl vyhodit tak von to stejně neudělá páč ví že tam nechci bejt a dá mi nákej trest....ostatní studenti to berou za nadrzovani a nenavidej me.
noo a to je pro dnesni den vse.........zitra koncej prazdniny a musim o5 do skoly.....omg....vubec se mi tam nechce.noo uvidime...tata rikal ze do nai tridy pribude nekdo novej....
PS:DNES SEM PLAKAL POUZE 2*......NO ALE JE ZETIM 10:30 TAK ESTE SE UVIDI...JINAK ZATIM NEMAM DUVOD SE REZAT........MOZNA VECER AZ BUDU MIT DEPKY ZE SKOLY......NEBO TO DOKONCE VYDRZIM JENOM DO O

Pravidla emo

2. července 2008 v 11:26 | Lenka Chrastinová |  Emostyle

1. Buď pravý
2. Buď homosexuál
3. Když nejsi homosexuál buď bisexuál
4. Když nejsi ani jedno, předstírej to
5. Používej oční linky
6. Používej oční stíny
7. Obarvi se na černo
8. Obarvi se na blond (platinová nebo co nejvíc světlá)
9. Můžeš to i kombinovat - růžová, červená, fialová
10. Musíš mít ofinu, která ti sahá nejmíň do půlky tváře
11. Stále se tvař smutně
12. Když jdeš po ulici, koukej do země
13. Plač při každé možnosti za všech okolností (co nejvíc)
14. Noste proužkované ponožky
15. Mikiny jsou povoleny jenom s kapucí (černé, růžové, proužkované)
16. Kup si alespoň jedno tričko s Jackem Skellingtnem a tvař se, že je to tvůj největší idol
17. Snaž se vypadat co nejvíc americky
18. Dej si piercing na následující místa: dolní ret (obě strany), nos, obočí, bradavka, pupek... nejlepší je, když ho budeš mít všude, ale když ti to rodiče nedovolí dej si alespoň rty. Když ti budou nadávat, vyjádři svoje pocity... viz 13.
19. Doma se večer namaluj a obleč a nafoť minimálně 60 fotek v koupelně tak, aby za tebou byla vidět záchodová mísa a na stěnách by měly být kachličky (ne sádrokartón). Musíš se fotit sám. Potom všechny uveřejni na VampireFreaks nebo MySpace
20. Minimálně na 5 fotkách předstírej že pláčeš
21. Mladší sestře seber všechny její trička a nos je pravidělně ven
22. Obuté můžeš mít jen číny, nebo sk8ové boty. Nejlepší je když máš růžové Konversy. Děvčata mají při teplotě nad 28°C povolené žabky (černé, řůžové, červené nebo proužkované)
23. Děvčata musí mít v hlavě plastovou nebo látkovou čelenku, mašli z umělé hmoty nebo nějáké dětské sponky
24. Vždy je potřeba mít jeden gel, tužidlo a lak na vlasy vždy v zásobě
25. Váš nick kdekoliv musí obsahovat Emo (např: emoGIRL, emoBOY, e.m.oKid atd. atd. atd...)
26. Používej emo gramatiku když si píšeš na chatu nebo kdekoliv
27. Místo J píš Y
28. Místo V piš W
29. Místo CO piš CWO
30. Za každým T piš H i když to nedává smysl nebo se to nehodí
31. Místo CH piš X
32. Tvař se, že tak píšeš odjakživa
33. Vytvoř si blog, který bude jen o Emo
34. Zveřejni na něm fotky cizích kluků a dívek stažených z VF
35. Nos trička a mikiny značky Hurley
36. Místo ježíííš používej ježííín
37. Říkej, že tvoje náboženství je Emo a mezi tvoje záliby patří Emo a "cutting my wrist" (řezání zápěstí)
38. Tvař se, že znáš všechny Emo kapely a že jsi je poslouchal ještě než se staly známými
39. Nauč se přesvědčivě říkat frázi: "Já vyjadřuji své pocity"
40. Kup si podkolenky, opasek, kšiltovku a náramek se vzorem šachovnice
41. Aspoň jednou se pokus o sebevraždu (nepřežen to aby se nestalo, že zemřeš!!!) povolený způsob je podřezání žil... jiné nepřichází v úvahu
42. Řež si něčím ostrým do ruky v místě, kde máš náramky, ale nesnaž se nějak moc, aby ti zakrývaly jizvy
43. Piš smutné básně o čemkoliv, například o Emo chalpcích z VF
44. Nos kšiltovky sk8 značek, sk8 trička a všechno co souvisí se sk8em
45. Máš zlomené srdce za každých okolností
46. Poslouchej My chemical romance, From frist to last, Hawthorne heights, JAMISONPARKER, Blink 182, Awa, Fall out boy, Senses fail
47. Při elektronické komunikaci používej co nejvíc Emo ikonek
48. Místo hahahaha piš spíš hhhh
49. Pravidlo č 13.......... 2x si stříkni do očí repelent a mysli na děti v Africe
50. Holky se snaž sbalit tím, že jim budeš říkat že jsi gay a že máš krásného přítele
51. Potom řekni, že "ona" je ta nejkrásnější žena, kterou jsi kdy potkal
52. Tvař se, že se kvůli ní s ním rozejdeš
53. Když se fotíš a netrefíš si foťákem hlavu, tvař se, že tak to mělo být... protože to je Emo
54. Všechny kapely co posloucháš musí mít toho stejného stylistu
55. Jako životní cíl si dej něco co je dopředu jasně nesplnitelné... když budeš mít nesplnitelný sen budeš na lidi působit víc Emo
56. Každý týden se foť a dávej si na profily, MS, VF... stále aktuální fotku
57. Všude, kde to lidi vidí piš "comment my new pics"
58. Samozřejmě nezapomeň na pravidlo číslo 13
.

Bleskovka!!!

2. července 2008 v 11:22 | Len!§hk@
1)Máš icq?jestli jo,tak můžeš napsat...Ráda se seznamuju s novými lidmi...
2)Jak se jmenuješ?
3)Z jakýho jsi města?
4)Jak jsi narazila na můj blog?
5)Jak se máš?
6)Kolik ti je let?
7)Máš holku,kluka?
8)Co jsi měla na vysvědčení?
9)Máš také blog?
10)Kam pojedeš na dovolenou??
Užívej si pěkné léto a hodně Sluníčka...

Mno thak thak wypadám mno...XD

1. července 2008 v 12:45 | Lenka Chrastinová |  nějaký my fota

Hvězdy Hsm!

1. července 2008 v 12:38 | Lenka Chrastinová
Vše o High school musical!!!
Herci:
TroyZac Efron
GabriellaVanessa Anne Hudgens
ChadCorbin Bleu
TaylorMonique Coleman
RyanLucas Grabeel
SharpayAshley Tisdale
vlevo je Ashley(Sharpay),vedle je Corbin Bleu(Chad),třetí z leva je Lucas Gra-
beel(Ryan),vedle něj je Zac(Troy)před ním je Vanessa(Gabriella)a vedle Vane-
ssy stojí Monique Coleman(Taylor)