Přishlo ke mě shthěstí a řeklo uhnii a shlo dáll!!!!!

Prosinec 2008

Uvažujete,co koupit dítěti na Vánoce?Tady máte hned několik tipů!!

13. prosince 2008 v 16:17 | Lenka Chrastinová |  Vánoce
Uvažujete co koupit svému pubertánímu dítěti za dárek?Tady máte několik zaručených tipů:


Pokud si z nich chcete vystřelit stačím jim koupit tento chrochtající koš.Vždycky,když ho dítě otevře,tak začne chrochtat...Více podrobností naleznete tady .Orientační cena je okolo 600 Kč.
MP3 přehrávače jsou již několik let neoddělitelnou součástí životního stylu našich dětí a teenagerů. Umožňují mít svoji oblíbenou hudbu, lekce angličtiny nebo poslední přednášku ze školy stále po ruce ať už doma nebo při různých aktivitách.Přímý kontakt,kde ho objednat najdete zde.
Kombinace klasických náramkových hodinek, PMR vysílačky a digitálního teploměru jistě zaujme všechny outdoorové nadšence nejen funkčností, ale i svojím moderním sportovním desingem.
Vhodný dárek pro všechny, kteří se věnují outdoorovým aktivitám, například pro horolezce, lyžaře, trekery i bikery. Vysílačky jsou také zvlášť vhodné pro komunikaci uvnitř větší budovy
S našim strojem na výrobu cukrové vaty si budete moci ve chvilce vytvořit sladkou pochoutku přímo v pohodlí domova. K radosti Vašich dětí bude stačit jen obyčejný krystalový cukr a náš lehce ovladatelný stroj.
Oblíbená hra, která tříbí logické uvažování. Tři druhy nastavení obtížnosti, vestavěná paměť pro automatické uložení nejlepšího skóre, velký podsvícený dotykový LED displej zajišťuje viditelnost i ve tmě.

VŠECHNY TYTO DÁRKY NALEZNETE ZDE.


Wanastowi vjeci-Lady Karneval!!

13. prosince 2008 v 12:38 | Lenka Chrastinová
Určitě kukněte na youtube.com na video od Wanastowých vjecí Lady karneval.Video je o domě Karla Gotta,ve kterém žije žena.Obrazy,sochy a poháry Karla Gotta jsou všude.Je to opravdu sranda přeji příjemné chechtáníí!!! Celé povedené video od Wanastowek najdete zde.